8th International Asian Congress

logoWe look forward to welcoming scientists and leading specialists to take part in the 8th International Asian Congress “Boundaries of Politics: Reality, Strategies, Perspectives”, which will be held on May 19-21, 2020, in Torun (the Republic of Poland).

The Congress is organised by the Asia-Pacific Society and the Faculty of Political Science and International Studies of the Nicolaus Copernicus University in Toruń in cooperation with the Kuiavian-Pomeranian Province Marshal’s Office, the Municipal Council of Toruń, and the Business Support Centre in Toruń.

Read more

 

Міжнародна наукова конференція (м. Рига, Латвія)

logoЗапрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у III Міжнародній науковій конференції на тему «Від Балтики до Причорномор’я: формування сучасного економічного простору», яка відбудеться у дистанційній формі 23 серпня 2019 року на базі Балтійського науково-дослідного інституту проблем трансформації економічного простору (Рига, Латвія).

Детальніше: Міжнародна наукова конференція (м. Рига, Латвія)

Міжнародна наукова конференція у місті Ле-Ман (Франція)

image 36Запрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у II Міжнародній науковій конференції на тему «Розвиток соціально-економічних систем в умовах глобального конкурентного середовища», яка відбудеться у дистанційній формі 24 травня 2019 року на базі факультету права, економіки та управління в Університеті міста Ле-Ман (Франція).

Детальніше: Міжнародна наукова конференція у місті Ле-Ман (Франція)

Міжнародна наукова конференція (м. Лісабон, Португалія)

logoЗапрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у III Міжнародній науковій конференції на тему: «Сучасні тенденції формування соціальної відповідальності бізнесу», яка відбудеться у дистанційній формі 28 червня 2019 року на базі Вищої школи бізнесу та економіки в Університеті НОВА (Лісабон, Португалія).

Детальніше: Міжнародна наукова конференція (м. Лісабон, Португалія)

III Міжнародна наукова конференція (Лейпциг, Німеччина)

Запрошуємо вчених і провідних фахівців взяти участь у III Міжнародній науковій конференції на тему «Економіка та соціум: сучасний фундамент розвитку людства», яка відбудеться у дистанційній формі 26 квітня 2019 року на базі факультету економіки та менеджменту в Університеті Лейпцигу (Німеччина).

Детальніше: III Міжнародна наукова конференція (Лейпциг, Німеччина)