Науково-педагогічне стажування (м. Рига, Латвія)

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яке відбудеться 22 липня - 31 липня 2019 року в місті Рига, Латвія.

Детальніше: Науково-педагогічне стажування (м. Рига, Латвія)

Стажування у місті Островець-Свентокшиський, Польща

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яка відбудеться 21-31 січня 2019 року в місті Островець-Свентокшиський, Свентокшиське воєводство (Польща).

Детальніше: Стажування у місті Островець-Свентокшиський, Польща

Стажування у м. Островець-Свентокшиський, Польща

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яка відбудеться 22-26 січня 2018 року в м. Островець-Свентокшиський, Свентокшиське воєводство (Польща).

Детальніше: Стажування у м. Островець-Свентокшиський, Польща

Науково-педагогічне стажування у місті Рига, Латвія

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яка відбудеться 23 липня - 27 липня 2018 року в місті Рига, Латвія.

Детальніше: Науково-педагогічне стажування у місті Рига, Латвія

Стажування у місті Рига, Латвія

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: Європейський досвід та його впровадження у підготовку фахівців з економіки та управління», яка відбудеться 24 липня - 28 липня 2017 року в місті Рига, Латвія.

Детальніше: Стажування у місті Рига, Латвія