Новини

7 листопада 2022 року

Раді привітати Кузніченка Сергія Олександровича, завідувача відділу економіко-правових досліджень Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій, доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента НАПрН України, який отримав подяку від керівника Секретаріату Конституційного Суду України за співпрацю і членство в редакційній раді «Вісника Конституційного Суду України».5 жовтня 2022 року

Шановні колеги!
Пропонуємо ознайомитись із заходами Європейської асоціації академічної інтеграції

Детальніше за посиланням.

11 серпня 2022 року

Шановні колеги!
Партнери Інституту пропонують взяти участь у літній науковій школі.

Детальніше за посиланням.

11 липня 2022 року

Шановні колеги!
Пропонуємо Вам ознайомитись з новинами Європейської мережі академічної інтеграції.

Детальніше за посиланням.

13 червня 2022 року

Шановні колеги, наш багаторічний партнер, Університет Вітовта Великого у Каунасі відкрив перший у Литві Український центр допомоги вимушеним переселенцям.

Детальніша інформація у соцмережах.

20 травня 2022 року

Шановні науковці! Щиро вітаємо вас з Днем науки! 
Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – запорука економічного зростання держави. Разом з тим це – основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбутнього. Нехай зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у душах української молоді врожаєм мудрості та натхнення.
Нових вам відкриттів, новацій та звершень!

Velykdenj

 

24 квітня 2022 року
Шановні колеги!
Вітаємо Вас із Великоднем!

Velykdenj

 

17 березня 2022 року

Віримо у ЗСУ! Віримо в Україну!
Разом переможемо!
Слава Україні!

nyШановні колеги!

У ці буремні дні Україна не залишається одна. Нас підтримують колеги з усього світу! Військові злочини проти нашої країни не залишаться непоміченими. Звернення Європейської мережі академічної інтеграції.

Все буде Україна!

11 лютого 2022 року.
Пропонуємо Вам ознайомитись з новинами Європейської мережі академічної інтеграції.

Детальніше за посиланням.

13 січня 2022 року.
Шановні колеги!
В рамках співпраці з Балтійським науково-дослідним інститутом проблем трансформації економічного простору буде організовано спільну програму науково-педагогічного стажування. Детальніша інформація у вкладці Заходи.

Програми стажувань.

24 грудня 2021 року.
Шановні колеги!
Колектив Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій щиро вітає Вас із святами!
ny

16 грудня 2021 року

Шановні колеги!
Пропонуємо Вам ознайомитись з новинами Європейської мережі академічної інтеграції.

Детальніше за посиланням.

12 листопада 2021 року

Шановні колеги!
Нагадуємо, що в рамках наукової співпраці з Університетом імені Вітовта Великого в Каунасі та з нагоди ювілею Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій в кінці року буде підготовлено колективну монографію.
Деталі розміщені у вкладці Публікації - Колективні монографії

2 листопада 2021 року

Шановні колеги!
Одеська міська рада оголошує конкурс «Кращий інноваційний проєкт».
З деталями проведення та умовами участі у конкурсі можна ознайомитись у вкладеннях.

Додаток 1
Додаток 2


12 жовтня 2021 року

Шановні колеги! Пропонуємо Вам ознайомитись із заходами, що будуть організовані Європейською мережею академічної інтеграції у жовтні. Детальніше за посиланням.

 

3 жовтня 2021 року

1

 

15 вересня 2021 року

В рамках наукової співпраці з Університетом імені Вітовта Великого в Каунасі та з нагоди ювілею Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій в кінці року буде підготовлено колективну монографію. Деталі будуть розміщені у вкладці Публікації - Колективні монографії.

 

24 серпня 2021 року

Шановні колеги!
Щиро вітаємо вас з Днем незалежності!
Віримо, що саме наукова та інноваційна діяльність є тим ґрунтом, на якому зростатиме добробут нашої держави.
Бажаємо нових досягнень та творчої наснаги! 

 

Velykdenj

 

9 липня 2021 року.

Пропонуємо ознайомитись з освітніми матеріалами, підготовленими Європейською мережею академічної інтеграції. Детальніше за посиланням.

 

15 червня 2021 року.

В рамках співпраці з Балтійським науково-дослідним інститутом проблем трансформації економічного простору буде організовано спільну програму науково-педагогічного стажування. Детальніша інформація у вкладці Заходи - Програми стажувань.

 

31 травня 2021 року

В межах наукової співпраці з Університетом Яна Кохановського у Кельце (Польща) буде підготовлено спільну колективну монографію. Детальніша інформація міститься у вкладці Публікації - Колективні монографії.

 

6 травня 2021 року

Шановні колеги!
Пропонуємо Вам долучитись до участі у конференції, яка буде проведена Європейською мережею академічної інтеграції. Детальніше за посиланням.

 

2 травня 2021 року.
Шановні колеги!
Вітаємо Вас із Великоднем!
У цей світлий день вселенського добра і чистого світла бажаємо Вам істинного блага. Нехай у ваших серцях панує добро, радість і душевний спокій. 


Velykdenj

 

9 квітня 2021 року

В рамках наукової співпраці з Університетом імені Яна Кохановського в Кельце та з нагоди ювілею Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій на початку літа буде підготовлено колективну монографію. Деталі будуть розміщені у вкладці Публікації - Колективні монографії.

 

3 березня 2021 року

Шановні колеги!
Пропонуємо Вам ознайомитися з низкою заходів, що будуть проведені Європейською мережею академічної інтеграції. Детальніше за посиланням.

 

11 лютого 2021 року

Шановні колеги!
Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій включено у якості стейкхолдера до процесу державної атестації наукових установ.
Запрошуємо до співпраці та спільних наукових досліджень.

 

12 січня 2021 року

В рамках співпраці з Університетом Яна Кохановського (Кельце, Польща) та Польським науковим консорціумом продовжується реєстрація для участі у програмі наукових та науково-педагогічних стажувань. Детальніша інформація розміщена у вкладці Заходи - Програми стажувань.

 

28 грудня 2020 року.
Шановні колеги!
Колектив Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій щиро вітає Вас із святами!
ny

 

10 грудня 2020 року.

Шановні колеги! Ми раді повідомити про те, що, не дивлячись на карантинні обмеження та їх посилення у січні, всі заплановані Інститутом наукові заходи відбудуться за графіком у дистанційному форматі, про що досягнуто згоди з іноземними партнерами.

 

12 листопада 2020 року.

В рамках співпраці з Університетом Яна Кохановського (Кельце, Польща) та Польським науковим консорціумом на початку 2021 року буде реалізовано програму наукових та науково-педагогічних стажувань. Детальніша інформація буде розміщена у вкладці Заходи - Програми стажувань.

 

12 жовтня 2020 року.

Вітаємо члена спеціалізованої вченої ради Причорноморського НДІ економіки та інновацій Федоренко Андрія Євгеновича з успішним захистом докторської дисертації! Бажаємо міцного здоров'я та нових наукових здобутків!

 

14 вересня 2020 року.
Вітаємо члена спеціалізованої вченої ради Причорноморського НДІ економіки та інновацій Дименка Руслана Анатолійовича з успішним захистом докторської дисертації! Бажаємо нових наукових здобутків!


24 серпня 2020 року.
Шановні колеги!
Вітаємо з Днем Незалежності України!

Velykdenj

 

13 липня 2020 року.

В рамках співпраці з Балтійським науково-дослідним інститутом проблем трансформації економічного простору буде реалізовано програму науково-педагогічного стажування. Детальніша інформація міститься у вкладці Заходи - Програми стажувань.

 

28 червня 2020 року.
Шановні колеги! Колектив Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій щиро вітає Вас з Днем Конституції України!

9

 

9 червня 2020 року.
В межах співпраці з Університетом Яна Кохановського в Кельце (Польща) продовжується робота над колективною монографією на тему «Економічний розвиток: глобальні тенденції та національні особливості». Детальніша інформація міститься у вкладці Публікації - Колективні монографії.

 

12 травня 2020 року.
Вітаємо колектив Національного університету «Чернігівська політехніка» з ювілеєм! Шановні колеги, студенти, Вам випала велика честь працювати і здобувати освіту в Університеті, який виховав не одне покоління української інтелігенції. Сьогодні ваш колектив продовжує і примножує свої славні традиції. У ці святкові дні бажаємо творчого натхнення, добробуту, розвитку, нових визначних досягнень.

 

19 квітня 2020 року.
Шановні колеги! У цей світлий день прийміть сердечні вітання та найкращі побажання - міцного здоров’я, добра, злагоди та Божого благословення! Нехай свято Великодня гуртує всіх нас навколо найважливіших цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього. Хай диво Воскресіння надихає вас, а переможний дух надії додає сил, енергії для добрих і корисних справ!

Velykdenj

 

15 квітня 2020 року.
В межах співпраці з Університетом Яна Кохановського в Кельце (Польща) буде підготовлено колективну монографію на тему «Економічний розвиток: глобальні тенденції та національні особливості». Детальніша інформація міститься у вкладці Публікації - Колективні монографії.

 

16 березня 2020 року.
Шановні колеги! У зв’язку з численними запитами повідомляємо, що всі наукові заходи, заплановані Інститутом на період загальнонаціонального карантину, відбудуться у дистанційній формі, про що досягнуто згоди з іноземними партнерами.

 

5 лютого 2020 року.
Рішенням Атестаційної колегії МОН України пролонговано роботу спеціалізованої вченої ради К 41.119.01 в Причорноморському науково-дослідному інституті економіки та інновацій. Детальніше про роботу спеціалізованої вченої ради дивіться у вкладці Діяльність.

 

25 грудня 2019 року.
Шановні друзі!
Колектив Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій щиро вітає Вас з святами!
ny

 

25 листопада 2019 року.

У межах співпраці з Вищою школою бізнесу та підприємництва (Островець, Польща) буде реалізовано програму науково-педагогічного стажування. Детальніша інформація міститься у вкладці "Заходи" - "Програми стажувань".

 

9 жовтня 2019 року.
В межах співпраці з Університетом імені Олександра Стулгінського (Литва, Каунас) буде підготовлено колективну монографію на тему «Прогнозування і планування розвитку економіки: макроекономічний та мікроекономічний рівні». Детальніша інформація розміщена у вкладці «Публікації».

 

12 вересня 2019 року.
Рішенням Міністерства освіти і науки України від 11 вересня 2019 року Причорноморському науково-дослідному інституту видано ліцензію на підготовку докторів філософії зі спеціальності 051 «Економіка».

 

1 вересня 2019 року.

Шановні колеги! Колектив Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій вітає вас з початком навчального року! Бажаємо творчої наснаги, нових наукових звершень та добробуту!


22 липня 2019 року.

Завершується прийом матеріалів для проходження науково-педагогічного стажування у Балтійському науково-дослідному інституті проблем трансформації економічного простору. У зв’язку із великим запитом від науковців повідомляємо, що наступною планується реалізація спільної програми стажування у грудні 2019 - січні 2020 років.

 

7 червня 2019 року.
Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій пропонує ознайомитися із заходами Європейської мережі академічної інтеграції. Детальніша інформація за посиланням.

 

17 травня 2019 року.
Укладено угоду про співпрацю щодо підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів між Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій та Одеською національною академією харчових технологій. В рамках співпраці планується реалізація спільних програм підготовки докторів філософії.

 

28 квітня 2019 року.
Шановні друзі! Колектив Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій широ вітає Вас з Великодніми святами! Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди та родинного щастя!
Velykdenj


5 квітня 2019 року.

Шановні колеги! Європейська мережа академічної інтеграції пропонує наукові заходи в галузі академічної доброчесності та академічної мобільності. Детальніше із цією інформацією можна ознайомитися за посиланням.

7 березня 2019 року.
Шановні, дорогі, прекрасні, чудові, кохані жінки! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Бажаємо завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні!
                                                                                           З повагою, колектив Інституту.

1-2-2

4 лютого 2019 року.
Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій укладено угоду про наукове співробітництво з Міжнародним науково-технічним університетом імені Академіка Юрія Бугая. В межах співпраці буде реалізовано спільні програми підготовки докторів філософії та докторів наук.

 

30 грудня 2018 року.
Шановні друзі!
Колектив Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій широ вітає Вас з святами!
ny


10 грудня 2018 року.
Урядом затверджено Концепцію розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки, а також план заходів щодо її реалізації. Детальніше з Концепцією можна ознайомитись за посиланням.

 

5 грудня 2018 року.
В рамках угоди з Вищою школою бізнесу та підприємництва (Островець-Свентокшиський, Свентокшиське воєводство, Польща) буде організоване проходження науково-педагогічного стажування, яке відбудеться з 21 по 31 січня 2019 року. Детальнішу інформацію можна знайти у вкладці Заходи - Програми стажування.

 

5 листопада 2018 року.
В рамках співпраці з Університетом имені Олександраса Стульгінскіса (Каунас, Литва) продовжується прийом матеріалів для підготовки колективної монографії. Детальніша інформація розміщена у вкладці Публікації - Колективні монографії.

 

1 жовтня 2018 року.
Міністерство освіти і науки України проводить конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням. З умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням.

 

3 вересня 2018 року.
Шановні колеги! Європейська мережа академічної інтеграції пропонує наукові заходи в галузі академічної доброчесності та академічної мобільності. Детальніше із цією інформацією можна ознайомитися за посиланням.

 

16 серпня 2018 року.
Міністерством освіти і науки України розроблено рекомендації щодо запобігання академічному плагіату та його виявлення в наукових роботах. Детальніше з цим документом можна ознайомитись за посиланням.

 

6 липня 2018 року.
Атестаційна колегія МОН затвердила рішення спеціалізованої вченої ради Причорноморського НДІ економіки та інновацій про присудження наукового ступеня кандидата економічних наук Головку Олегу Павловичу, Носатову Ігорю Костянтиновичу, Дмитриченку Микиті Ігоровичу та Франчук Олені Петрівні. Вітаємо здобувачів та бажаємо нових наукових успіхів!

7 червня 2018 року.
В рамках угоди про наукову та науково-технічну співпрацю з Балтійським науково-дослідним інститутом проблем трансформації економічного простору (Рига, Латвія) буде реалізована програма науково-педагогічного стажування з 23 по 27 липня 2018 року. Детальніша інформація розміщена у вкладці Заходи - Програми стажувань.

 

2 травня 2018 року.
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою підготовки колективної монографії на тему: Стратегії економічного розвитку: досвід Польщі та перспективи України. Детальніша інформація міститься у вкладці Публікації - Колективні монографії.

 

7 квітня 2018 року.
Шановні друзі!
Колектив Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій широ вітає Вас з Великодніми святами! Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди та родинного щастя!
Velykdenj-1

 

22 березня 2018 року.
Шановні колеги!
Європейська мережа академічної інтеграції пропонує перелік заходів на 2018 рік. Детальніше ознайомитись із заходами та партнерами-співорганізаторами можна за посиланням http://www.academicintegrity.eu/wp/partners/

12 лютого 2018 року.
В рамках співпраці з Навчальним університетом Сулхан-Саба Орбеліані (Грузія) буде проведено ІІ міжнародну науково-практичну конференцію. Детальніша інформація розміщена у вкладці Заходи - Анонси подій.

 

30 січня 2018 року.
Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій в межах реалізації регіональних стратегій соціального та економічного розвитку створено бізнес-інкубатор. Запрошуємо до співпраці науковців, підприємців, студентів та всіх зацікавлених осіб. Пропозиції щодо напрямів роботи бізнес-інкубатора приймаються на електронну адресу Інституту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

9 січня 2018 року.
В рамках угоди з Вищою школою бізнесу та підприємництва (Островець-Свентокшиський, Свентокшиське воєводство, Польща) продовжується реєстрація для проходження науково-педагогічного стажування, яке відбудеться з 22 по 26 січня 2018 року. Детальнішу інформацію можна знайти у вкладці Заходи - Програми стажування.

 

ny1

 

1 грудня 2017 року.
29 листопада 2017 року відбулось перше засідання спеціалізованої вченої ради К 41.119.01. Вітаємо Бондаря Віталія Володимировича та Шута Сергія Олександровича з успішним захистом дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

1 2

3 4

6 9

8 7

 

9 листопада 2017 року.
В рамках співпраці з Університетом имені Олександраса Стульгінскіса (Каунас, Литва) продовжується прийом матеріалів для підготовки колективної монографії на тему «
Управління сучасними соціально-економічними системами». Детальніша інформація розміщена у вкладці Публікації - Колективні монографії.

30 жовтня 2017 року.
В рамках співпраці з Вищою школою бізнесу та підприємництва (м. Островець, Польща) буде реалізовано програму науково-педагогічного стажування на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління». Детальніша інформація міститься у вкладці Заходи - Програми стажування.

 

5 жовтня 2017 року.
З 23 по 30 вересня делегація науковців Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій відвідала з офіційним візитом Університет імені Менделя в Брно (Чехія) та Університет імені Яна Кохановського в Кельце (Польща). Результатом візиту став вступ Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій до Європейської мережі академічної інтеграції. Наш Інститут сьогодні є єдиним представником України у цій міжнародній організації. В рамках співпраці досягнуто домовленість про проведення науково-педагогічних стажувань та реалізацію спільних наукових проектів. Запрошуємо науковців до співпраці.

viber image viber image3 viber image2 viber image4

 

15 вересня 2017 року.
В рамках співпраці з Університетом имені Олександраса Стульгінскіса (Каунас, Литва) буде підготовлено колективну монографію на тему «Управління сучасними соціально-економічними системами». Детальніша інформація буде розміщена у вкладці Публікації - Колективні монографії.

 

30 серпня 2017 року.
Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій розпочав процес асоційованого членства у Європейській мережі академічної інтеграції (ENAI). Запрошуємо науковців до обговорення актуальних напрямів міжнародної співпраці.

 

10 серпня 2017 року.
В рамках угоди про наукову та науково-технічну співпрацю з Навчальним університетом Сулхан-Саба Орбеліані (Грузія) буде проведено міжнародну науково-практичну конференцію в галузі суспільних наук (педагогіка, соціологія, психологія, історія, політологія). Детальніша інформація буде розміщена у вкладці Заходи - Анонси подій.

 

25 червня 2017 року.
Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій укладено угоду про наукову та науково-технічну співпрацю з Університетом імені Лоранда Етвеша (Угорщина). В рамках угоди буде організовано та проведено низку наукових заходів. Детальніша інформація буду розміщена у вкладці Заходи - Анонси подій.

 

03 липня 2017 року.
Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій укладено угоду про наукову та науково-технічну співпрацю з Дебреценським університетом (Угорщина). В рамках угоди буде організовано та проведено низку наукових заходів. Детальніша інформація буду розміщена у вкладці Заходи - Анонси подій.

 

12 червня 2017 року.
В рамках угоди про наукову та науково-технічну співпрацю з Балтійським науково-дослідним інститутом проблем трансформації економічного простору (Рига, Латвія) буде реалізована програма науково-педагогічного стажування з 24 по 28 липня 2017 року. Детальніша інформація буде розміщена у вкладці Заходи - Програми стажувань.

 

1 червня 2017 року.
Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій продовжено співпрацю в галузі освіти і науки з Одеським національним політехнічним університетом. В рамках співпраці Інститут є базою для проходження виробничої та післядипломної практики для студентів університету. Настановчі конференції щодо проходження практики відбудуться згідно з планом роботи університету.

 

 18 травня 2017 року.

Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій засновано фаховий науковий журнал з соціологічних наук «Габітус». Детальніша інформація буде розміщена у вкладці Публікації - Фахові видання.

 

 10 травня 2017 року.

Продовжується підготовка до друку колективної монографії на тему «Розвиток та модернізація національної економіки: досвід Польщі та перспективи України». Монографія буде рекомендована до друку Державним університетом імені Яна Кохановського (Кельце, Польща). Детальніша інформація міститься у вкладці Публікації - Колективні монографії.

 

25 квітня 2017 року.

Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій розпочинає цикл тренінгів зі стратегічного планування для лідерів об’єднаних територіальних громад. За більш детальною інформацією звертайтесь на електронну пошту Інституту. 

 

25 квітня 2017 року.

Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій укладено угоду про співпрацю в галузі освіти і науки з Морським інститутом післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова. В рамках співпраці планується організація та проведення спільних наукових конференцій.

 

16 квітня 2017 року.

Шановні друзі! Колектив Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій широ вітає Вас з Великодніми святами! Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди та родинного щастя!

 

3 квітня 2017 року.

Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій укладено угоду про наукове та науково-технічне співробітництво з Балтійським науково-дослідним інститутом проблем трансформації економічного простору. В рамках виконання угоди планується заснування та видання мультидисциплінарного наукового журналу. Запрошуємо науковців надсилати побажання щодо рубрик журналу на поштову адресу Інституту, вказану в Контактах.

 

17 березня 2017 року.

Згідно з наказом МОН України 374 від 13.03.2017 року в Причорноморському науково-дослідному інституті економіки та інновацій відкрито спеціалізовану вчену раду К 41.119.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.03 "Економіка та управління національним господарством". Запрошуємо науковців до співпраці!

 

10 березня 2017 року.
В рамках угоди про наукову та науково-технічну співпрацю між Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій і Державним університетом імені Яна Кохановського (Кельце, Польща) починається підготовка колективної монографії на тему «Розвиток та модернізація національної економіки: досвід Польщі та перспективи України». Детальніша інформація буде розміщена у вкладці Публікації - Колективні монографії.

 

20 лютого 2017 року.
В рамках угоди про наукову та науково-технічну співпрацю між Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій і Вищою школою бізнесу та підприємництва продовжується реєстрація для проходження науково-педагогічного стажування у м. Островець-Свентокшиський (Польща) на тему «Інноваційні освітні технології: Європейський досвід та його впровадження у підготовку фахівців з економіки та управління».

 

6 лютого 2017 року.
В рамках угоди про наукову та науково-технічну співпрацю між Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій і Вищою школою бізнесу - Національним університетом Луїса продовжується реєстрація для проходження науково-педагогічного стажування у м. Новий Сонч (Польща) на тему «Інноваційні освітні технології: Європейський досвід та його впровадження у підготовку фахівців з економіки та управління». Детальніше про умови участі у стажуванні дивіться у розділі Заходи - Програми стажування.

 

23 січня 2017 року.

Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій укладено угоду про наукову та науково-технічну співпрацю з Вищою школою бізнесу та підприємництва (м. Островець, Польща). В рамках співпраці планується реалізація спільних програм науково-педагогічних стажувань.

 

16 січня 2017 року.

Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій укладено угоду про наукове та науково-технічне співробітництво з Балтійським науково-дослідним інститутом проблем трансформації економічного простору. В рамках виконання угоди плануються спільні програми науково-педагогічного стажування та проведення міжнародних наукових конференцій.

 

15 грудня 2016 року.

Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій укладено угоду з Одеським національним політехнічним університетом щодо проходження магістрантами галузей знань 05 "Соціальні та поведінкові науки" та 07 "Управління та адміністрування" переддипломної практики на базі Інституту. Настановча конференція відбудеться відповідно до графіка навчального процесу Університету.

 

5 грудня 2016 року.

В рамках угоди про наукову та науково-технічну співпрацю між Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій і Вищою школою бізнесу - Національним університетом Луїса проводиться реєстрація для проходження науково-педагогічного стажування у м. Новий Сонч (Польща) на тему «Інноваційні освітні технології: Європейський досвід та його впровадження у підготовку фахівців з економіки та управління». Детальніше про умови участі у стажуванні дивіться у розділі Заходи - Програми стажування.

 

15 листопада 2016 року.

В рамках угоди про наукову та науково-технічну співпрацю між Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій і Університетом імені Олександраса Стульгінскіса до видання готується колективна монографія на тему "Інновації  у розвитку соціально-економічних систем: мікроекономічний, макроекономічний та мезоекономічний рівні". Детальніше про умови участі у підготовці монографії дивіться у розділі Публікації - Колективні монографії.

 

2 листопада 2016 року.

Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій укладено договір про співпрацю в галузі науки та інноваційних технологій з Опольським технологічним університетом (м. Ополе, Польща). В рамках угоди планується заснування та видання наукового журналу в галузі економічних наук. 

 

7 жовтня 2016 року.

26 вересня делегація науковців Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій взяла участь у зустрічі з Міністром освіти Литви, що проходила в Клайпедському університеті. Протягом зустрічі були визначені напрями подальшої наукової співпраці. Крім того, провідних науковців інституту було інаугуровано як почесних професорів Клайпедського університету. За результатами проведених переговорів було досягнуто згоди про необхідність створення наукового кластеру.

 

5 жовтня 2016 року.

24 вересня делегація науковців Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій з офіційним візитом відвідала Університет імені Олександраса Стульгінскіса та Університет Вітаутаса Великого (Каунас, Литва). За результатами візиту досягнуто домовленість про утворення наукового кластеру, метою якого стане дослідження проблем розвитку економічних зв'язків країн Балтійського та Причорноморського регіонів.

 

3 жовтня 2016 року.

23 вересня делегація науковців Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій з офіційним візитом відвідала Університет Яна Кочановського у м. Кельнце Республіки Польща. Сторонами було організовано і проведено круглий стіл, присвячений проблемам сучасного реформування національної економіки. В рамках круглого столу досягнуто угоду про нові напрямки співпраці, зокрема підготовку спільних наукових конференцій та висвітлення результатів наукових досліджень у спільних наукових монографіях. Провідні наукові співробітники інституту були запрошені до складу спеціалізованої вченої ради Університету Яна Кочановського із захисту дисертацій на здобуття рівня Ph.D. з економічних наук.

 

26 вересня 2016 року.

21-22 вересня делегація науковців Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій з робочим візитом відвідала Вищу школу бізнесу - Національний університет Луїса у м. Новий Сонч Республіки Польща. У результаті переговорів досягнуто згоди про започаткування нових напрямів співпраці у галузі науки і освіти.

 

12 вересня 2016 року.

В рамках угоди про наукову та науково-технічну спіпрацю між Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій і Державним університетом імені імені Яна Кочановського в місті Кельнц (Польща) буде проведено Міжнародну наукову конференцію. Детальніше ознайомитися з умовами участі в конференції можна у вкладці Заходи - Анонси подій.

 

29 серпня 2016 року.

Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій відкрито докторантуру за спеціальністю 051. Економіка. За детальною інформацією щодо вступу до докторантури звертайтесь на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Запрошуємо вчених до співпраці в галузі підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів. 

 

15 серпня 2016 року.

Шановні колеги! Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій започатковано надання нової наукової послуги оцінки технічної унікальності наукового тексту (перевірки на плагіат) за допомогою ліцензованого програмного забезпечення з укладанням відповідних угод та наданням офіційного звіту. Детальніше Ви можете ознайомитись з новим видом послуг у вкладці Послуги або за контактними телефонами.

 

18 липня 2016 року.

У зв'язку із численними зверненнями науковців щодо висвітлення результатів актуальних наукових досліджень, Інститутом прийнято рішення про заснування електронного наукового видання "Інфраструктура ринку". Запрошуємо науковців до співпраці.

 

24 червня 2016 року.

Продовжується реєстрація для проходження науково-педагогічного стажування у Вищій школі бізнесу - Національному університеті Луїса (Польща). Детальніша інформація міститься у вкладці Заходи - Програми стажування.

 

6 червня 2016 року.

Укладено угоду про наукову та науково-технічну співпрацю між Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій і Технічним університетом Іскендерун (Туреччина). У межах співпраці буде організовано та проведено науково-практичну конференцію.

 

23 травня 2016 року.

Укладено угоду про наукову та науково-технічну співпрацю між Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій і Вищою школою бізнесу - Національним університетом Луіса (Польща). Пропонуємо ознайомитись з програмою науково-педагогічного стажування в цьому університеті. Детальніша інформація міститься у вкладці "Заходи - Програми стажування".

 

16 травня 2016 року.

Наукове видання "Причорноморські економічні студії" внесено до Переліку фахових наукових видань України (наказ МОН № 515 від 16.05.2016 року). Запрошуємо вчених до опублікування актуальних результатів наукових досліджень. Детальніша інформація на офіційному сайті видання www.bses.in.ua.

 

25 квітня 2016 року.

Укладено угоду про наукову та науково-технічну співпрацю між Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій та Університетом імені Яна Кочановського в місті Кельнц (Польща). В рамках проведення спільних наукових досліджень буде підготовлено колективну монографію на тему «Реформування національної економіки: досвід Польщі та перспективи України». Запрошуємо науковців до співпраці. Детальніше про умови участі у підготовці монографії можна дізнатися найближчим часом у вкладці «Публікації» - «Колективні монографії».

5 квітня 2016 року.

Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій уклав угоду про наукову та науково-технічну співпрацю в галузі економіки та інноваційного розвитку з компанією "Телекомунікації без кордонів". Запрошуємо науковців ознайомитись детальніше з основними напрямами діяльності компанії в розділі "Партнери".

 

21 березня 2016 року.
Укладено угоду про співробітництво у сфері науки та інноваційних розробок між Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій і Інститутом економіки та підприємства університету імені Яна Кочановського в Кельнцах (Республіка Польща). У межах співпраці буде підготовлено спільну наукову монографію. Умови участі в підготовці монографії будуть оприлюднені у вкладці «Публікації».

 

15 березня 2016 року.
У зв’язку зі зростаючим попитом на вивчення науково-педагогічного досвіду роботи іноземних наукових установ та вищих навчальних закладів Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій проводить опитування серед вчених щодо пріоритетів проходження науково-педагогічного стажування в країнах Європейського Союзу. Пропонуємо всім охочим висловитися з цього приводу, вказавши профіль своєї роботи, найбільш актуальну тему для стажування, а також країну ЄС, яка є найбільш привабливою для проходження стажування. Ваші пропозиції ми очікуємо на нашу електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з позначкою "стажування".

 

9 березня 2016 року.
Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій уклав договір про співробітництво у сфері науки та інноваційного розвитку з науковим журналом «Baltic Journal of Economic Studies». Пропонуємо Вам ознайомитись з можливістю публікацій в цьому науковому виданні http://www.baltijapublishing.lv/

 

1 березня 2016 року.

УВАГА КОНКУРС! У зв’язку з численними зверненнями вітчизняних науковців з пропозицією організувати конференцію вузького профілю Інститут оголошує конкурс на найбільш затребувану тематику наукових дискурсів. Пропонуємо вам надсилати таку інформацію на електронну пошту Інституту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , з позначкою "конкурс". Переможець конкурсу матиме можливість опублікувати тези своєї доповіді безкоштовно.

 

25 лютого 2016 року.

Причорноморський НДІ економіки та інновацій розпочинає роботу над науковим проектом «Інноваційне управління соціально-економічними системами: держава, кластер, регіон» (номер державної реєстрації 0116U002332). Робота над проектом триватиме три роки. Запрошуємо науковців, представників органів державної влади, місцевих громад та підприємців до співпраці.

 

19 лютого 2016 року.

15-16 лютого 2016 року делегація керівного складу Причорноморського НДІ економіки та інновацій з робочим візитом відвідала Державний університет Молдови та Вільний університет Молдови. У результаті переговорів були підписані угоди про співпрацю у галузі науки та інноваційного розвитку.