Науково-педагогічне стажування (м. Кельце, Польща)

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яке відбудеться 20 січня - 31 січня 2021 року в місті Кельце (Республіка Польща).


Організатором проведення науково-педагогічного стажування є Науково-освітній консорціум (м. Кельце, Польща) за підтримки Вищої гуманітарно-економічної школи (м. Бржег, Польща) та Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій (м. Одеса, Україна).


Стажування проводиться без відриву від виробництва згідно з ліцензією університету в сфері післядипломної та дистанційної освіти.


Програма стажування включає в себе: ознайомлення з історією розвитку консорціуму та університету через офіційний інформаційний портал; ознайомлення зі спектром профільних спеціальностей в галузі економіки та управління, а також навчально-методичними матеріалами; підготовку тез науково-методичної доповіді за обраною проблематикою (профілем роботи здобувача); отримання збірника доповідей та міжнародного сертифікату про проходження стажування з підписом керівника програми стажування.


Усі учасники стажування будуть забезпечені збірником тез науково-методичних доповідей, сертифікатом про проходження науково-педагогічного стажування (двома мовами). Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

 

Детальна інформація щодо стажування міститься у (інформаційному буклеті, информационном буклете, information letterабо на сайті Вищої гуманітарно-економічної школи.